Przejrzyj nasz kalendarz:

pon wt śr czw pt sob nie
1
Łęczyca – Tum – Łódź – Zgierz 07:00
Łęczyca – Tum – Łódź – Zgierz
Cze 1@07:00 – Cze 2@21:00
Łęczyca - Tum - Łódź - Zgierz
Łęczyca - Tum - Łódź - Zgierz 01 – 02.06.2019 2 dni 1 dzień Godz. 7.00 – zbiórka ( Stare ZOO ) i wyjazd na trasę Łęczyca, " w poszukiwaniu diabła Boruty " - zwiedzenie zespołu zamkowego z XIV w. wzniesionego przez króla Kazimierza Wielkiego, spacer po mieście : kościół św. Andrzeja z XV w., zespół klasztorny bernardynów z XVII Czytaj dalej
2
3
4
5
6
7
Wśród ogrodów książa 07:00
Wśród ogrodów książa
Cze 7@07:00 – Cze 9@21:00
Wśród ogrodów książa
Wśród ogrodów Książa / Świdnica – Książ – Szczawno Zdrój – Walim - Srebrna Góra – Złoty Stok – Paczków – Otmuchów – Kamieniec Ząbkowicki – Henryków 07 – 09.06.2019 3 dni 1 dzień Godz. 7.00 zbiórka ( Stare ZOO ) i wyjazd na trasę Świdnica, kościół p.w. św. Stanisława i św. Wacława, z XIV w. , z wieżą o Czytaj dalej
8
9
10
Kołobrzeg 07:00
Kołobrzeg
Cze 10@07:00 – Cze 16@20:00
Kołobrzeg
Wyjazd pobytowy nad morzem + zwiedzanie/ Kołobrzeg 10 – 16.06.2019 – 1.200 7 dni 1 dzień Godz. 7.00 – zbiórka ( Stare ZOO ) i wyjazd na trasę Kołobrzeg , spacer mieście : Plac ratuszowy, Ratusz, konkatedra, molo bulwar , latarnia morska, port Obiadokolacja i nocleg 2 dzień śniadanie wypoczynek nad morzem Obiadokolacja i nocleg 3 dzień śniadanie Kołobrzeg, przejazd Czytaj dalej
11
12
13
14
15
Cedynia – Chojna – Szczecin 07:00
Cedynia – Chojna – Szczecin
Cze 15@07:00 – Cze 16@21:00
Cedynia - Chojna - Szczecin
Cedynia - Chojna - Szczecin 15 - 16.06.2019 2 dni 1 dzień godz.7.00 - zbiórka ( Stare ZOO ) i wyjazd na trasę, Cedynia, miejsce gdzie w 972 roku Mieszko I i jego brat Czcibor stoczył zwycięska bitwę o ujście Odry z margrabią Hodonem, podejście pod pomnik na Górze Czcibora. Chojna, mury miasta z bramami - wejście na taras widokowy, Czytaj dalej
16
17
18
19
20
Trójmiasto i nie tylko 06:00
Trójmiasto i nie tylko
Cze 20@06:00 – Cze 23@22:00
Trójmiasto i nie tylko
Malbork - Westerplatte - Gdańsk – Oliwa - Gdynia – Sopot – Pelplin – Gniew 20 – 23.06.2019 - wyjazd potwierdzony 4 dni 1 dzień godz. 6.00 – Zbiórka i wyjazd na trasę Malbork, zwiedzenie zamku krzyżackiego który był siedzibą i stolicą najpotężniejszego zakonu w Europie, przerwa na kawę Westerplatte, miejsce - symbol polskiego oporu we wrześniu 1939 r. obiadokolacja, Czytaj dalej
Boże Ciało 08:00
Boże Ciało
Cze 20@08:00 – 22:00
Boże Ciało
Boże Ciało / Bieniszew - Uniejów - Spycimierz 20.06.2019 1 dzień godz. 8.00 - zbiórka ( Stare ZOO ) i wyjazd na trasę, Bieniszew, krótki pobyt na terenie kościoła i klasztoru Ojców Kamedułów, do którego wstęp jest możliwy dla kobiet, tylko w nieliczne dni, Uniejów,miasto w którym znajduje się zamek biskupów gnieźnieńskich z XIV w.z XIX w. otaczającym go parkiem, Czytaj dalej
21
22
23
24
25
26
27
Przez wody Mazur 06:00
Przez wody Mazur
Cze 27@06:00 – Cze 30@22:00
Przez wody Mazur
Przez wody Mazur/ Kanał Ostródzko – Elbląski, Mrągowo, Krutyń, Kadzidłowo - Ruciane Nida - Mikołajki – Święta Lipka – Reszel - Gierłoż - Giżycko – Ryn - Olsztyn - Ostróda 4 dni 27 - 30.06.2019 - 950,00 1 dzień Godz. 6.00 - Zbiórka ( Stare ZOO ) i wyjazd na trasę Kanał Ostródzko – Elbląski, zapoznanie się z " cudem Czytaj dalej
28
29
Pałuki 09:00
Pałuki
Cze 29@09:00 – 21:00
Pałuki
Pałuki/ Lubostroń – Barcin – Złotowo – Żnin 29.06.2019 1 dzień Godz. 9.00 – zbiórka ( Stare ZOO ) i wyjazd na trasę Lubostroń,  pałac z XVIII w. jeden z najciekawszych przykładów  klasycystycznych zespołów rezydencjonalnych zbudowanym  na planie wzorowanym na planie Villa Rotonda w Vicenzy i  1 z 3 pałaców  zbudowany przez wybitnego architekta - Stanisława Zawadzkiego, Barcin, góra i Czytaj dalej
30