BORT.PTTK

Przewodnicy Poznań BORT - Wycieczki takie jak chcesz !

Organizujemy wycieczki po Poznaniu, wycieczki po wielkopolsce i terenie całego kraju dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych, jak również szkolenia, konferencje, wyjazdy integracyjne, ogniska, spotkania przy muzyce.

519 450 969
office [at] bort.pl
Top
BORT / Aktualna oferta  / Zakopane, Tatry 4 dni

Zakopane, Tatry 4 dni

Zakopane, Tatry

4 dni

2 – 05.09.2026

1 dzień

godz. 7.00 – zbiórka ( Stare ZOO ) i wyjazd na trasę

Zwiedzanie Zakopanego rozpoczniemy od zabytkowego cmentarza na Pęksowym Brzysku gdzie pochowano wielu wybitnych Polaków m in. Stanisława Witkiewicza, Kornela Makuszyńskiego czy Władysława Hasiora. Udamy się do kilku ciekawych muzeów oddających ducha Zakopanego: Willa Koliba najstarsza willa w stylu zakopiańskim, Galeria Władysława Hasiora oraz Muzeum Kornela Makuszyńskiego.
Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień
Śniadanie Wraz z licencjonowanym przewodnikiem tatrzańskim udamy się do Doliny Kościeliskiej. To jedna z najpiękniejszych tatrzańskich dolin licząca ok. 9 km. Po drodze będziemy podziwiać formacje skalne m.in.: Niżnią Kościeliską Bramę, Wyżnią Kirę Miętusią, Kończystą Turnię, Zbójnickie Okna, Cudakową Polanę oraz Bramę Kraszewskiego.
Po południu udamy się do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach.
Obiadokolacja, nocleg.

3 dzień
Śniadanie Wjedziemy kolejką na Gubałówkę – słynne wzniesienie, z którego rozciąga się piękna panorama na tatrzańskie szczyty. Zobaczymy kaplicę na Jaszczurówce zaprojektowaną przez Stanisława Witkiewicza oraz Muzeum Jana Kasprowicza na Harendzie. Spacer pod skocznię narciarską Wielka Krokiew i wjazd na jej taras widokowy. Spacer Ścieżką pod Reglami skąd rozpościera się piękny widok na całe Zakopane. Będzie także czas wolny na słynnym zakopiańskim deptaku Krupówki. Obiadokolacja, nocleg.

4 dzień Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną. Sky wark serce Poronina – spacer ścieżką w chmurach. To szklane tarasy, zawieszona wysoko ścieżka relaksacyjna i dwie zjeżdżalnie. Wspaniale widoki na Tatry polskie i słowackie czynią to miejsce jednym z najpiękniejszych w polskich Tatrach.

Ok. 20.00 planowany przyjazd do Poznania

Koszt: 1.650 zł

W cenie : autokar, pilot, przewodnik tatrzański, noclegi, śniadania, obiadokolacje , wstępy, ubezpieczenie , parkingi (dodatkowo płatny bilet wstępu na Skywark 58 zł bilet grupowy powyżej 25 osób)

Program może ulec zmianie !

Anna Kowandy

Sorry, the comment form is closed at this time.